1323. Posztamens
Fischer Ignác, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott, fehércserép, fa gyűrűkkel, jelezve a középső elem belsejében: máz feletti barna pajzsos
m: 80 cm
jellel, Hungary felirattal