1519. Cigaretta kínáló
Csehszlovákia, 1929-1940 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, "ML" mesterjegy, fedlap belül aranyozva, fa betéttel, külseje vésett, poncolt díszítéssel
Btto: 409 g; 6*12*10 cm