235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cigaretta kínáló

1519. Cigaretta kínáló

Csehszlovákia, 1929-1940 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, "ML" mesterjegy, fedlap belül aranyozva, fa betéttel, külseje vésett, poncolt díszítéssel

Btto: 409 g; 6*12*10 cm