235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tükör

1082. Tükör

Velence vagy Murano, 19. sz. második fele, csiszolt üveg, köszörült díszítéssel, sérült, hiányos

97*59 cm