1409. Kehely
magyar (?), 18. sz. eleje, barokk, tűzaranyozott antik ezüst talpon, későbbi, 19. sz. végi aranyozott ezüst pohár, vésett, poncolt, átfűrészelt díszítéssel
285 g; m: 20 cm