235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kehely

1409. Kehely

magyar (?), 18. sz. eleje, barokk, tűzaranyozott antik ezüst talpon, későbbi, 19. sz. végi aranyozott ezüst pohár, vésett, poncolt, átfűrészelt díszítéssel

285 g; m: 20 cm