1387. Tejkiöntő, fedeles kancsó és fedeles fűszertartó
19. sz. közepe, antik ezüst, öntött, kalapált test, kis állatfejes jellel, vésett, poncolt, babérfüzéres testek, belül aranyozva, domborított kos fejekkel és gyöngysordísszel, IR tulajdonosi
690 g; m: 7,5-14,5 cm
monogrammal, össz.: 3 db