235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tejkiöntő, fedeles kancsó és fedeles fűszertartó

1387. Tejkiöntő, fedeles kancsó és fedeles fűszertartó

19. sz. közepe, antik ezüst, öntött, kalapált test, kis állatfejes jellel, vésett, poncolt, babérfüzéres testek, belül aranyozva, domborított kos fejekkel és gyöngysordísszel, IR tulajdonosi

690 g; m: 7,5-14,5 cm

monogrammal, össz.: 3 db