235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1314. Tányér

Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, festett keménycserép, jelezve az alján masszába nyomott és máz alatti címeres Fischer I. Budapest jelzettel, formaszám: 12

d: 25 cm