1292. Díszváza
Old Paris (?), 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, gyümölcsszedők jelenettel, plasztikus galamb csoport biszkvit porcelánból,
m: 59 cm
kis kopásokkal, egyik madáron restaurálással