235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Díszváza

1292. Díszváza

Old Paris (?), 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, gyümölcsszedők jelenettel, plasztikus galamb csoport biszkvit porcelánból,

m: 59 cm

kis kopásokkal, egyik madáron restaurálással