235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

1214. Emlékpohár

Parád, 19. sz. második fele,színtelen és mézszínű csiszolt üveg, köszörült díszítéssel, sérült

m: 15,5 cm