235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Keretóra

1073. Keretóra

Bécs, 19. sz. első fele, jelzett: Leopold Körner in Wienne, felesütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tokban, sérült

50*42 cm