1605. Bross (Sáltű)
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "CM" mesterjegy, karmos foglalatban, két üreges sín közé fogatva 5 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt, kis sérüléssel
9,3 g; h: 4,7 cm