235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1337. Kaspó

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, savmaratott eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecsét formaszám: 644, peremén restaurálással, kis sérüléssel

d: 22 cm, m: 17 cm