235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tejeskancsó, csésze és alj

1263. Tejeskancsó, csésze és alj

Bécs, 1830 körül, festett, aranyozott porcelán, talpakon jelzett, tányér alján sérüléssel

m: 6,6-15,5 cm; d: 13,5 cm