235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Füles kosár

1390. Füles kosár

19. sz. második fele, 13 latos antik ezüst, kivehetetlen mesterjegy, négy golyó lábon támaszkodó préselt lemez, áttört, domborított, poncolt füles kosár kalászokkal és szőlővel, virág motívumokkal

394 g; 39*10*25 cm

és középen plasztikus gyümölcscsoporttal díszítve, sérült