235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Veronika kendője

854. Veronika kendője

Holics, 18. sz. második fele, festett fajansz, hátoldalán jelzett, sérült, restaurált

m: 24,5 cm