235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztál

812. Dísztál

Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, Péter és Pál apostolok ábrázolásával, restaurált

d: 37,5 cm