235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Karaffa

1429. Karaffa

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst szerelék, koronás GU monogrammal, Ferdinand Vogel mesterjegyével, csiszolt, köszörült színtelen üveggel

m: 30 cm

Neuwirth II. 259. o.