1429. Karaffa
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst szerelék, koronás GU monogrammal, Ferdinand Vogel mesterjegyével, csiszolt, köszörült színtelen üveggel
m: 30 cm
Neuwirth II. 259. o.