235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Komód

981. Komód

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa és paliszander intarziával, feketére fesett oszlopokkal, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel

87*124*92 cm