981. Komód
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa és paliszander intarziával, feketére fesett oszlopokkal, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel
87*124*92 cm