1540. Asztali készlet
Pest és Bécs, 1867-1936 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, különböző (Polgár Kálmán, SJ) mesterjegyek, színtelen üvegbetétek, nem összetartozó tárgyak, 4 db
224 g; tálka: 18,6*14,6 cm