235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ékszertartó ládika

898. Ékszertartó ládika

Balkán, 19. sz. második fele, fa korpuszon bőr borítással, poncolt réz rátétekkel, kulcs nélkül, sérült

15*26,5*15,5 cm