235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Íróasztal és szék

1064. Íróasztal és szék

magyar, 20. sz. eleje, karszék: tömör diófa, faragott díszítéssel, asztal: lábazata tömör diófa, lapja diófa borítással, intarziás díszítéssel

karszék: 133*83,5*70 cm, asztal: 79*180*90 cm