235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tóramutató

1493. Tóramutató

orosz, 1873, 84 zlotnyikos ezüst, "BC" próbálómester, cirill betűs "I.A." mesterjegy, korall dísszel, kis sérüléssel

25 g; h: 15 cm