235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1435. Cukordoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bihari István mesterjegy, ovális test, bordázott oldallappal, tetején rózsás peremdísszel és vésett RP

171 g; 8,4*12,5*10,6 cm

monogrammal, apró sérüléssel