1435. Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bihari István mesterjegy, ovális test, bordázott oldallappal, tetején rózsás peremdísszel és vésett RP
171 g; 8,4*12,5*10,6 cm
monogrammal, apró sérüléssel