1527. Cigarettatárca
német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel, 900 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, fedlapon festett zománc ló portréval, belül vésett Hella gravírozással, kis sérüléssel
101 g; 9,2*7,7 cm