235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1527. Cigarettatárca

német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel, 900 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, fedlapon festett zománc ló portréval, belül vésett Hella gravírozással, kis sérüléssel

101 g; 9,2*7,7 cm