235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Női íróasztal

998. Női íróasztal

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, lehajtható írólap alatt titkos rekesszel és két fiókkal, sérült

84*80*50 cm