235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kancsó vizes tállal

902. Kancsó vizes tállal

Marokkó, 19. sz., kalapált, domborított, ónozott vörösréz, kivehető, áttört tál betéttel, fedél hiányzik, kis sérülésekkel

m: 35 cm; 16*42 cm