235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

1442. Talpas kínáló

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, "AW" (?) mesterjegy, kerek talp, hengerelt palmetta gyűrűvel, áttört, préselt peremű sugárbordás tálka, sérült

195 g; 12,5*17 cm