1319. Dísztojás
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott, áttört porcelánfajansz, kék TJM családi jelzettel és masszába nyomott bélyegzővel, 1887-es formaszámmal
m: 18 cm