235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztojás

1319. Dísztojás

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott, áttört porcelánfajansz, kék TJM családi jelzettel és masszába nyomott bélyegzővel, 1887-es formaszámmal

m: 18 cm