967. Álló óra
osztrák, 19. sz.elő fele, tömör cseresznyefa tok, faragott és intarziás díszítéssel, felesütős, kétsúlyos szerkezet, római számos, percbeosztásos sárgaréz számlap, működik
m: 229,5 cm