235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Álló óra

967. Álló óra

osztrák, 19. sz.elő fele, tömör cseresznyefa tok, faragott és intarziás díszítéssel, felesütős, kétsúlyos szerkezet, római számos, percbeosztásos sárgaréz számlap, működik

m: 229,5 cm