235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1385. Gyertyatartó pár

Bécs, 1860, 13 latos antik ezüst, Theodor Bittner mesterjegy, kerek kalapált, emelt talpon, baluszteres bordázott szárak, poncolt bécsi rózsás díszítéssel, egyik nyak javítva, kis sérüléssel

533 g; m: 28,5 cm

Neuwirth P 2256