1385. Gyertyatartó pár
Bécs, 1860, 13 latos antik ezüst, Theodor Bittner mesterjegy, kerek kalapált, emelt talpon, baluszteres bordázott szárak, poncolt bécsi rózsás díszítéssel, egyik nyak javítva, kis sérüléssel
533 g; m: 28,5 cm
Neuwirth P 2256