235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Füles kínáló

1489. Füles kínáló

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "T(?)" mesterjegy, négy lábon álló, préselt bordás test, hólyagos peremmel

407 g; 8,5*33,5*21 cm