1489. Füles kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "T(?)" mesterjegy, négy lábon álló, préselt bordás test, hólyagos peremmel
407 g; 8,5*33,5*21 cm