235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Csészealj

916. Csészealj

Kína, 20. sz. eleje, réz alapon színes zománcfestés, "famille rose" dekorral, sérült

d: 11,5 cm