235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1599. Karkötő

20. sz. eleje, 14 k sárga -vörös -fehér arany lapkás kombináció, finoman vésett felülettel, "PK" mesterjegy, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal

27,9 g; h: 19,2 cm