1511. Aufsatz talp
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka et Söhne mesterjegy, áttört, domborított, poncolt, szecessziós díszítéssel, ciklámen szálakkal, apró sérüléssel, üvegtál hiány
370 g; m: 29 cm