235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Aufsatz talp

1511. Aufsatz talp

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka et Söhne mesterjegy, áttört, domborított, poncolt, szecessziós díszítéssel, ciklámen szálakkal, apró sérüléssel, üvegtál hiány

370 g; m: 29 cm