235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tellus női karóra

1600. Tellus női karóra

Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel és 1937-1966 közötti budapesti fémjellel is ellátva, 14 k arany tok, szíj és csat, szögletes, vésett tokban arab számos számlap és

Btto: 15,9 g; h: 18,5 cm

szerkezet jelzett Tellus, szíj vörös arany glídes lemezekkel tagolt, "SL" mesterjegyes csat, tokszám: 1552823, működik, fém felhúzó korona pótolt