235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ruhásszekrény

982. Ruhásszekrény

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és jávorfa intarziával, felújított

186,5*56,5*105 cm