235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Pohár, 2 db

1404. Pohár, 2 db

19. sz. második fele, 12-latos antik ezüst, "12 L.A.Train" jelzettel, egyiken 1858, 1881 és1888-as évszámokkal, másikon 1883, 1906 évszámokkal, vésett tulajdonosi monogramokkal, restaurált

95 g; m: 7,3 -7,5 cm