235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szedőkanál

1476. Szedőkanál

Pest, 1872-1936 közötti fémjel. 800 ezrelékes ezüst, kanál részen aranyozva, Bachruch Antal mesterjegy, domborított díszítéssel, koronás Ferenc József monogrammal. a gödöllői készlet egyik darabja

166 g; h: 25,5 cm