1517. Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Carl Kirsch mesterjegy, lábakon álló öblös téglatest, szecessziós díszítéssel, belül aranyozással, zárszerkezet kulcs nélkül
482 g; 11*15*11 cm
Neuwirth I. 289.