235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1517. Cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Carl Kirsch mesterjegy, lábakon álló öblös téglatest, szecessziós díszítéssel, belül aranyozással, zárszerkezet kulcs nélkül

482 g; 11*15*11 cm

Neuwirth I. 289.