235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1260. Tányér

Herend, 1880-90 körül, festett porcelán, jelezve az alján: máz alatti koronás, szalagos zöld jellel és masszába nyomott "Herend" felirattal, kis kopásokkal

d: 25 cm