235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Teáscsésze és alj

1265. Teáscsésze és alj

Elbogen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott jellel, 57-es formaszám

m: 5 cm; d: 14,5 cm