235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Mustártartó

1470. Mustártartó

Párizs, 18. sz. vége(?), antik ezüst, "R&C" mesterjegy, három öntött lábon áttört kosár, színtelen csiszolt üvegbetéttel, hattyúnyakas füllel és mókus tetődísszel, kanál hiányzik

Ntto: 94 g; m: 11,5 cm