1470. Mustártartó
Párizs, 18. sz. vége(?), antik ezüst, "R&C" mesterjegy, három öntött lábon áttört kosár, színtelen csiszolt üvegbetéttel, hattyúnyakas füllel és mókus tetődísszel, kanál hiányzik
Ntto: 94 g; m: 11,5 cm