1007. Kandalló óra
osztrák, 1840 körül, felesütős szerkezet, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott sas figurával, sárgaréz veretekkel, arab számos számlap, inga pótolt,
m: 47 cm
egy mutató és üveg hiányzik, működőképes, kis sérüléssel