235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1007. Kandalló óra

osztrák, 1840 körül, felesütős szerkezet, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott sas figurával, sárgaréz veretekkel, arab számos számlap, inga pótolt,

m: 47 cm

egy mutató és üveg hiányzik, működőképes, kis sérüléssel