1617. Nyakék
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, 2 db nagyobb cca. 0,3 ct és 168 db kisebb cca. 6 ct karmosan foglalt modern csiszolású briliánssal ékítve (M1, W-Ca, VVS-VS)
27,3 g
karabiner zárral, apró sérüléssel