235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1617. Nyakék

20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, 2 db nagyobb cca. 0,3 ct és 168 db kisebb cca. 6 ct karmosan foglalt modern csiszolású briliánssal ékítve (M1, W-Ca, VVS-VS)

27,3 g

karabiner zárral, apró sérüléssel