235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Halas tál

1275. Halas tál

Herend, Fischer Mór,1845, mindkét oldalán festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott "F. M. Herend 845" kis sérüléssel

71,5*25 cm